РФ на Донбасі поповнює окупаційні війська за рахунок злочинців, - розвідка


Російське окупаційне командування на Донбасі набирає до лав незаконних збройних формувань людей, які скоїли тяжкі злочини

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. Об этом сообщает politikan-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У зв’язку зі зростанням рівня неукомплектованості розвідувальних підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ командування російських окупаційних військ вживає заходів щодо їх поповнення за рахунок призову осіб, які раніше були звільнені з військової служби за скоєння злочинів, у т.ч. важких", — йдеться у повідомленні.

Від початку доби 4 жовтня російські окупаційні війська 7 разів порушили режим тиші, у тому числі із застосуванням заборонених 120-мм і 82-мм мінометів, випустивши загалом 30 мін.

Також окупанти застосували великокаліберні кулемети, автоматичні станкові гранатомети та гранатомети інших систем, озброєння БМП і стрілецьку зброю.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/rf_na_donbasi_popovnyuye_okupaciyni_viyska_za_rakhunok_zlochynciv_rozvidka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя