На Львівщині розпочалися навчання працівників конвойної служби


Як повідомляють у Департаменті комунікації Національної поліції України, на Львівщині розпочалися навчання працівників підрозділів конвойної служби Нацполіції.

Двотижнева програма охопить весь спектр завдань, поставлених перед службою – різні способи конвоювання затриманих або засуджених осіб, роботу нарядів у судах тощо. Першими навчальний курс пройдуть заступники керівників підрозділів конвойної служби, за ними – начальники відділів і секторів і командири стройових підрозділів. Про це сьогодні, 9 липня, повідомив начальник управління організації діяльності підрозділів конвойної служби Національної поліції України Ігор Коваленко. Об этом сообщает abbreviation.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, зараз триває процес реформування конвойних підрозділів Національної поліції України. На даний час вже сформовані окремі стройові підрозділи. У рамках реформи проводяться спільні тактико-спеціальні навчання поліцейських із бійцями Національної гвардії України. Під час цих навчань правоохоронці обмінюються досвідом, а також відпрацьовують способи взаємодії.

Навчання проходять на базі навчального центру Національної гвардії України на Львівщині. Програма навчань розрахована на два тижні. Поліцейські відпрацьовують дії нарядів під час конвоювання затриманих чи засуджених осіб в автомобілі, ешелоні, на обмінних пунктах, а також під час виникнення надзвичайних подій або ситуацій.

Заняття проводять досвідчені викладачі Навчального центру. На початку навчань і по завершенні курсу учасники пройдуть тестування для оцінки отриманих знань та навичок.

Начальник управління організації діяльності підрозділів конвойної служби Національної поліції України зазначив, що програма охоплює весь спектр завдань, поставлених перед службою. Першими навчання пройдуть заступники керівників підрозділів конвойної служби, за ними – начальники відділів і секторів і командири стройових підрозділів.

"Такі навчання будуть проводитись регулярно. Ті, хто сьогодні проходить навчання, у територіальних підрозділах будуть ділитись отриманими знаннями та навичками зі своїми підлеглими", – зазначив Ігор Коваленко.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_rozpochalysya_navchannya_pratsivnykiv_konvoynoi_sluzhby_320765.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя