Честь не продається: запоріжці збираються прийти в День незалежності на свій парадУ зв’язку з цинічністю президента України Володимира Зеленського, який вирішив не проводити військовий парад у День незалежності, бо він коштує 300 мільйонів гривень, українці прийдуть на свій парад. Об этом сообщает drinktime.in.ua со ссылкой на СМИ.


По це активно заговорили в соціальних мережах, люди готові прийти і навіть витратити власні кошти.Українці, що не згодні з позицією Зеленського запустили флешмоб із хештегом #Наш_парад


Про рішення скасувати захід 24 серпня 2019 року стало відомо сьогодні. Зеленський повідомляє, що парад надто дорогий, тож підвищувати бойовий і патріотичний дух, як це роблять у сильних країнах світу він не буде.


“Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим”, – сказав Зеленський.


“Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери – всі. І обов’язково військові, які проводять операцію в зоні Об’єднаних сил”, – пояснив президент.


Стільки ж грошей обійдеться переїзд Зеленського до нового офісу, там він економити не збирається і ділитися з військовими також.


Варто зазначити, останній раз скасовував парад в День незалежності Віктор Янукович. Що стосується української армії, то це вже не перші негативні дії та вчинки з боку глави держави. Раніше у Зеленського заявили, що в армії майна надто багато і його треба відчужити, пізніше прозвучала фраза, що кількість військових надто велика і їх треба скоротити. Це в час війни.


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/chest-ne-prodaietsja-zaporizhci-zbirajutsja-prijti-v-den-nezalezhnosti-na-svij-parad.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя