Nastya Rezvin: "Друзі, пятниця на дворі, а пятницю треба святкувати..."

Nastya Rezvin в facebook:

Друзі, пятниця на дворі, а пятницю треба святкувати Оскільки ми всі ділові і зайняті, святкувати вам доведеться за всіх Об этом сообщает primgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Є і причина особлива розіграш, кращим за який може бути хіба що нічого. Ми знайдемо Більше своїх 2-х переможців, і подаруємо їм по 2 квитки щастя в одні руки.

Перший квиток - на Премєра опери-балету ARK Ковчег на ГОГОЛЬFESTі . По-перше, це Нова Опера - проект Влада Троїцького. По-друге - це музика Roman Grygoriv та Elias Spricht . По-третє - швейцарська хореографія Оскара Шакона. По-четверте, ну дорогі, ну досить цих прекрасних аргументів.

Другий квиток - абонемент у зелену зону ГОГОЛЬFEST 2017 Ковчег , в програмі якої і ЦеШо, і DakhaBrakha, і Dakh Daughters, і будування ковчегу, розміром з 4-поверховий будинок, і музика від Old Fashioned Radio, і ARKsquat, і решту дочитайте самі goo.gl/s8An7d .

А що робити вподобати NOVA OPERA , ГОГОЛЬFEST , GogolFest ArkSquat написати в коментарі, чому і з ким хочете піти на оперу-балет Ковчег поширити цей пост стиснути кулачки і чекати 7 вересня

Результати оголосимо зранку 7.09 із random.org Обіймаємо!

ТОП новости

Вход

Меню пользователя